Travel-Yachting Smart Sailing
Partnerzy Portalu Czartery jachtów na Bałtyku Ogłoszenia Motoryzacyjne - Darmowe ! Partnerzy Portalu
Pokaż żeglarstwo w dziale: wiadomości | relacje | obyczaje | słownik | DODAJ
żeglarstwo - wiadomości żeglarskie
7 Marca 2020 - wiadomości żeglarskie
Zachodniopomorskie ma nowe władze Związku Żeglarskiego

Sejmik Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego wybrał nowego Prezesa i pozostałych władz Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego. Prezesem został Marcin Raubo z YKP Szczecin, wygrywając w głosowaniu z 2 innymi kandydatami. Dotychczasowy Prezes po 27 latach nie kandydował ponownie.

Sejmik ZOZŻ trwał ponad 9 godzin i był jednym z najdłuższych w historii. Zgromadzeniu towarzyszyło wiele emocji i dyskusji, do tego stopnia, że tak naprawdę prawdziwe obrady rozpoczęły się po 3 godzinach od startu Sejmiku, z uwagi na aż 3 krotne głosowanie nad wyborem Przewodniczącego Zgromadzenia. Zgromadzenie wybrali nowy program i grupę osób do Zarządu prowadzonych przez Marcina Raubo. Jest to niewątpliwie wielka zmiana pokoleniowa, ponieważ dotychczasowy Prezes Zbigniew Zalewski i większość członków Zarządu pełniło tą funkcję od 27 lat…
Marcin Raubo Jest komandorem Yacht Klubu Szczecin, przedsiębiorcą, organizatorem regat i promotorem żeglarstwa.

„Roboty jest przed nami mnóstwo, tutaj będzie problem za co zabrać się w pierwszej kolejności. Ja ten plan układam już kilku tygodni, mam mocną ekipę w Zarządzie, wiele pomysłów, a mimo to wciąż pojawiają się nowe. Dostaliśmy wielki kredyt zaufania, widać że środowisko potrzebowało zmian i cieszę się że nasza propozycja znalazła poparcie i uznanie delegatów. Pozostaje mi i kolegom w Zarządzie zakasać rękawy i brać się do roboty – podsumował Raubo.

Do Zarządu Okręgu zostali wybrani wszyscy proponowani przez nowego Prezesa kandydaci, Jacek Klimecki, Borys Boratyński, Andrzej Armiński, Piotr Maras, Artur Burdziej, Wojciech Denderski, Wojciech Kaczor i Maciej Cylupa. Zarząd ze swoje grona wybrał Borysa Boratyńskiego na stanowisko Wice Prezesa, Jacka Klimeckiego na Skarbnika a Piotra Marasa na stanowisko Sekretarza. Trwają pracę nad szczegółowym zakresem prac i podziałem obowiązków członków Zarządu.

Do Komisji Rewizyjnej zostali wybrani Ryszard Czechowski, Grzegorz Dobies, Paweł Henszke, Paweł Ryżewski i Leszek Wojciechowski

Do Sądu Koleżeńskiego zostali wybrani Zbigniew Andruszkiewicz, Henryk Kałuża, Maciej Korek, Zygmunt Kowalski i Patryk Zbroja.

Reklama | Prywatność i bezpieczeństwo | Partnerzy | Kontakt
Copyright © 2005 - 2020 ŻEGLARSTWO.PL
żeglarstwo - Valid XHTML! żeglarstwo - Valid CSS!